Bursaspor’un kongresi 16 Mayıs’a ertelendi

07 Mayıs 2015 Perşembe 17:17

Bursaspor’un 51. Olağan Kongresi, sadece 23 delegenin imza vermesi üzerine 16 Mayıs Cumartesi tarihine ertelendi.     Nilüfer Spor Salonu’nda yapılan ilk toplantıya, adaylardan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Mesut Mestan...

Bursaspor'un kongresi 16 Mayıs'a ertelendi

Bursaspor’un 51. Olağan Kongresi, sadece 23 delegenin imza vermesi üzerine 16 Mayıs Cumartesi tarihine ertelendi.

    Nilüfer Spor Salonu’nda yapılan ilk toplantıya, adaylardan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Mesut Mestan ve Cüneyt Özkan katıldı. Diğer aday Timur Noyan ise ilk toplantıya katılmadı. Toplantının başlayabilmesi için gerekli olan bin 986 üyeden sadece 23 kişi gelerek hazirun cetveline imza verdi.

    Bunun üzerine Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şenkaya, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için genel kurulun ertelendiğini açıkladı. Şankaya, “Bursasporumuzun 51. genel kurulunu bugün yapamadık. Bugüne kadar 1 defa birincide toplanabilen kongremiz bugün toplanamadı. Kongre ayın 16’sında yapılacak. 4 başkan adayına da başarılar diliyoruz. Hangisi hayırlıysa onun gelmesini diliyoruz. Salonda bölünme ve ayrılma olacak şeklinde dedikodular aldım. Bunlar salonda kalır. Genel kurulun seçeceği başkan Bursaspor’un başkanıdır. Mağlup olan arkadaşların seçilen başkanı kutlaması gerekir. Bende böyle olacağını umuyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x