Carlos: Sadece iyi oynamakla maç kazanılmıyor

05 Mayıs 2015 Salı 00:20

Süper Lig’de kendi evinde Galatasaray’a 2-0 mağlup olan Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor’da Teknik Direktör Roberto Carlos, sadece iyi oynamakla maç kazanılmadığını söyledi.Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Roberto Carlos,...

Carlos: Sadece iyi oynamakla maç kazanılmıyor

Süper Lig’de kendi evinde Galatasaray’a 2-0 mağlup olan Ege temsilcisi Akhisar Belediyespor’da Teknik Direktör Roberto Carlos, sadece iyi oynamakla maç kazanılmadığını söyledi.

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Roberto Carlos, “İlk yarıda aslında iyi oynadık. Çok gol pozisyonuna girdik, bu pozisyonları değerlendirmedik. Kendi kişisel hatamızdan kalemizde gol gördük. İkinci yarıda oyunun hakimi Akhisar’dı. Galatasaray tamamen geriye çekildi. Vaz Te ile ileride gol pozisyonuna girebildik. Güray ve Ahmet ile iyi ortalar yaptık ama sonuçlandıramadık. Bazı günler vardır bir kere vurursun gol olur bazen de 7 defa vurursun gol olmaz. Maçı 3-0 kazanma şansımız vardı. Sadece iyi oynamakla maç kazanılmıyor. Büyük takımlara karşı en ufak hatada büyük takımlar maalesef gol atıyorlar. Ben buradan takımının gösterdiği performansı kutluyorum. Eve üzgün gidiyoruz. Kazanabileceğimiz bir maçtı. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın dışındaki tüm futbolcuların kendine biraz daha güvenmesi gerekiyor. Günümüzde futbol eşit. Bütün takımlarda eşit kaliteli futbolcular var. Kendilerine güvenip oynamazlarsa tabi büyük takım, küçük takım farkı olur.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x