Çaykur Rizespor, Ali Adnan'ı Udinesse'ye verdi

30 Mayıs 2015 Cumartesi 12:38

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Iraklı oyuncuları Ali Adnan’ın transferi için İtalyan kulübü Udinesse ile anlaştıklarını söyledi.Türkiye’de 2 yıl önce yapılan FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda mücadele eden...

Çaykur Rizespor, Ali Adnan'ı Udinesse'ye verdi

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Iraklı oyuncuları Ali Adnan’ın transferi için İtalyan kulübü Udinesse ile anlaştıklarını söyledi.

Türkiye’de 2 yıl önce yapılan FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda mücadele eden Irak Milli takımında gösterdiği performansla dikkat çeken Ali Adnan, Çaykur Rizespor’a transfer olmuştu. 5 yıllık sözleşme imzalanan genç oyuncu, geçen yıl gösterdiği performansla Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmiş, bu sezon ise beklentilerin uzağında kalmıştı. Ali Adnan, bir süredir İtalyan kulübü Udinesse’nin takibindeydi. Genç futbolcuyu renklerine katmak için girişimlerine sürdüren Udinesse, mutlu sona ulaştı.

Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Ali Adnan’ın transferi için İtalyan kulübü Udinesse ile ön anlaşmaya vardıklarını söyledi. Sağlık kontrolünün ardından transferin gerçekleşeceğini açıklayan Ferah, "Rizespor çok önemli bir transfere imza attı. Hem kulübümüze hem de Ali Adnan’a hayırlı olsun." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x