Cihat Arslan: Fenerbahçe kalitesiyle maçı kazandı

02 Mayıs 2015 Cumartesi 21:49

Balıkesirspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Fenerbahçe'nin kalite farkıyla karşılaşmayı kazandığını söyledi. Takımının Fenerbahçe'ye 4 - 3 mağlup olduğu karşılaşmanın sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan Arslan,...

Cihat Arslan: Fenerbahçe kalitesiyle maçı kazandı

Balıkesirspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Fenerbahçe'nin kalite farkıyla karşılaşmayı kazandığını söyledi.

Takımının Fenerbahçe'ye 4 - 3 mağlup olduğu karşılaşmanın sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan Arslan, 4 gün önce takımın başına geldiğini hatırlatarak, "Rakibimiz geçen hafta Eskişehir’den beraberlikle dönünce bu maçın bizim için daha zor olacağını biliyorduk. Önemli bir karşılaşmaydı. 4 gün önce göreve geldik. Bir şeyleri oturtmak istiyorduk. Caner ve Gökhan’a önlem almak istedik. Şampiyonluğa oynayan takımın daha fazla boğması gerekiyordu ama onu önledik. İki takım da güzel bir oyun sergiledi. İzleyenler 7 gol gördü, bizim için sonu iyi bitmedi. Fenerbahçe’ye şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Fenerbahçe'nin karşılaşmayı kalite farkıyla kazandığına vurgu yapan Cihat Arslan, sözlerini şöyle tamamladı:
"Fenerbahçe, yumruk atarken yumruk yerse nakavt olabilecek bir takım. Bu Fenerbahçe’nin yıllardır genel karakteri. Siz de oynarsınız, Fenerbahçe de oynar. Fenerbahçe bugün kalite farkıyla kazandı. Skoru yetenek belirledi. Sercan’a Caner ve Gökhan bindirir diye çok söyledik. Bile bile lades olduk.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x