Cizre, ilk kez voleybol maçına ev sahipliği yaptı

16 Ocak 2013 Çarşamba 17:30

Şırnak’ın Cizre ilçesi, ilk kez Voleybol Bölgesel Amatör Ligi R Grubu'nda mücadele eden takımlara ev sahipliği yaptı.         Cizre Spor Salonu'nda oynanan ilk resmi müsabakada Cizre Dicle Spor ile komşu...

Cizre, ilk kez voleybol maçına ev sahipliği yaptı

Şırnak’ın Cizre ilçesi, ilk kez Voleybol Bölgesel Amatör Ligi R Grubu'nda mücadele eden takımlara ev sahipliği yaptı.

        Cizre Spor Salonu'nda oynanan ilk resmi müsabakada Cizre Dicle Spor ile komşu ilçenin takımı Silopi Serhat Belediye Spor takımları karşılaştı. Karşılaşmayı Cizre Dicle Spor 3–0 kazandı.

        Davullarla maçı izlemeye gelen Cizreli gençler, maç boyunca centilmen bir şekilde takımlarını destekledi. Gençler, maçın sonunda galibiyet sevincine de ortak oldu.

        Cizre Dicle Spor antrenörü Abdulhakim Selimoğlu, Cizre sosyal yaşamına renk katan bu etkinlikte salonda maça beklenenden fazla ilgi olduğunu söyledi.

        Selimoğlu, "Futbolcu kardeşlerimizle el ele vererek bu yola çıktık. En büyük destekçimiz ve teşvik eden her zamanki gibi kaymakamımız oldu. Ticaret ve Sanayi Odamız da takıma malzeme desteği sağladı. Kendim ve takımım adına bize destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah gruptan çıkarak bir üst lig olan 3. lige çıkma hedefimizi sağlayacağız." dedi.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x