Cristian Baroni: Rakip sahaya proveke amaçlı çıktı

15 Mayıs 2013 Çarşamba 15:39

Fenerbahçeli oyuncu Cristian Baroni, Galatasaray’ın sahaya proveke amaçlı çıktığını söyledi.İstanbul Işık okullarının ödül törenine davet edilen sarı – lacivertli oyuncu, geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe – Galatasaray maçı...

Cristian Baroni: Rakip sahaya proveke amaçlı çıktı

Fenerbahçeli oyuncu Cristian Baroni, Galatasaray’ın sahaya proveke amaçlı çıktığını söyledi.

İstanbul Işık okullarının ödül törenine davet edilen sarı – lacivertli oyuncu, geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe – Galatasaray maçı sırasında yaşanan gergin anlardan bahsetti.

Tören öncesinde açıklama yapacağı duyurulan Baroni basın mensuplarına, “Bizim için önemli bir maçtı. Mutlaka kazanmamız gereken bir mücadeleydi. Arkadaşlarım 3 puan aldığı için çok mutluyum." diyerek, şunları söyledi:

"Gergin geçen bir maç oldu. Bizim takım sahaya 3 puan için çıkarken rakip takım sahaya proveke amaçlı çıkmıştı. Bu derbiye gölge düşürecek şekilde yapıldı. Biz oyun oynamaya çalışırken dediğim gibi karşı taraf provekasyon yapmaya çalıştı. Maç sona erdiği zaman ise bizim galibiyetimizi gölgelemeye çalıştılar. İşin üzücü yanı ise büyük isimli futbolcuların provekasyona kendilerini alet etmesiydi.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x