Danimarkalı stoper Simon Kjaer İstanbul'a geldi

14 Haziran 2015 Pazar 17:52

Fenerbahçe ile büyük oranda anlaştığı belirtilen Danimarkalı stoper Simon Kjaer, İstanbul'a geldi. Almanya'nın Hamburg şehrinden İstanbul'a gelen 26 yaşındaki oyuncu havaalanında eşi ve çocuğuyla buluştu.Teknik direktörlüğe Vitor...

Danimarkalı stoper Simon Kjaer İstanbul'a geldi

Fenerbahçe ile büyük oranda anlaştığı belirtilen Danimarkalı stoper Simon Kjaer, İstanbul'a geldi. Almanya'nın Hamburg şehrinden İstanbul'a gelen 26 yaşındaki oyuncu havaalanında eşi ve çocuğuyla buluştu.

Teknik direktörlüğe Vitor Pereira'yı getirdikten sonra transfere hız veren Fenerbahçe'nin, anlaşmaya vardığı belirtilen Fransa'nın Lille takımında forma giyen Simon Kjaer İstanbul'a geldi. Almanya'nın Hamburg şehrinden gelen Danimarkalı stoper, İstanbul Atatürk Havaalanı'nda Stockholm'den gelen eşi ve oğluyla buluştu.

Fenerbahçe'nin anlaştığı ancak henüz imza attırmadığı iddia edilen Simon Kjaer, 2013-15 yılları arası Lille ile 60 resmi maça çıktı. Bu maçlarda bir gol atabilen deneyimli futbolcu, Danimarka Milli Takımı ile de 2009’dan bu yana 49 karşılaşmada boy gösterdi.

Danimarkalı oyuncu akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Danimarkalı oyuncu alandan kalacağı otele hareket etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x