Demba Ba: Çok iyi yardımlaştık ve kazanmayı başardık

03 Mayıs 2015 Pazar 22:29

Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Demba Ba, çok iyi yardımlaştıklarını ve kazanmayı başardıklarını söyledi.Sonradan girdiği Trabzonspor maçında takımının ilk golünü atan Ba, maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Burada maç yapmak...

Demba Ba: Çok iyi yardımlaştık ve kazanmayı başardık

Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Demba Ba, çok iyi yardımlaştıklarını ve kazanmayı başardıklarını söyledi.

Sonradan girdiği Trabzonspor maçında takımının ilk golünü atan Ba, maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Burada maç yapmak her zaman çok zor. Çünkü çok duygusal ve tutkulu bir taraftarı var. Çok iyi de bir takım. Ama biz çok iyi yardımlaştık ve maça da iyi başladık ve kazanmayı başardık. Dürüst olmak gerekirse çoğu oyuncu gibi bende yedek kalmaktan hoşlanmıyorum ama takımımız için bunu anladım. Çünkü defansta ekstra bir yabancı oyuncuya ihtiyaç vardı. Takım için bunu anladım ve gerekeni yaptım.” dedi.

Başarılı golcü, şampiyonluk ve gol krallığı iddiasıyla ilgili soru üzerine ise şunları söyledi: “Geleceği görecek tek kişi Allah’tır. Belki 10 gol atarım şampiyonluk gelmez, belki bir gol atarım şampiyonluk gelir, onu Allah bilir.” Trabzonspor taraftarlarının ‘Demba Ba’ diye bağırmasıyla ilgili olarak ise, “Güzel bir şarkı. o yüzden bağırdılar.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x