Demirören: Yabancı oyuncu lisans ücret düzenlemesini yakın zamanda yapacağız

04 Ağustos 2015 Salı 14:31

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı oyunculardaki lisans ücretleri konusundaki düzenlemeleri yakın zamanda yapacaklarını söyledi. Kulüpler Birliği Vakfı'nın seçimli olağan genel kurul toplantısı Haliç...

Demirören: Yabancı oyuncu lisans ücret düzenlemesini yakın zamanda yapacağız

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı oyunculardaki lisans ücretleri konusundaki düzenlemeleri yakın zamanda yapacaklarını söyledi.

Kulüpler Birliği Vakfı'nın seçimli olağan genel kurul toplantısı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 18 kulübün de onayını alan Göksel Gümüşdağ, yeniden başkanlığa seçildi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerine, geride kalan dönemde yapılan ortak çalışmalar, Türk futbolu ve marka değeri için atılan adımlardan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Demirören, "Göksel Gümüşdağ'ı tebrik ediyorum. Haziran ayında yaptığımız genel kurulda 17 kulübün desteğiyle seçilen bir başkanım. Yeni sezon ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. En önemli sorunlardan biri yabancı oyunculardaki lisans ücretleri. Bu konuda da gerekli düzenlemeleri yakın zamanda yapacağız. Yeni sezonda birlik beraberliğin sezona yansımasını diliyorum. Medyanın da olumlu yönden bakmasını istiyorum." diye konuştu.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ da kulüplerin başkanlarına ve vekillerine kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x