Demirspor, Ufukhan Bayraktar ve Sinan Özkan ile anlaştı

01 Şubat 2013 Cuma 16:18

Adana Demirspor ara transferin son gününde Kayseri Erciyesspor’dan Ufukhan Bayraktar ve Torku Konyaspor’dan Sinan Özkan ile anlaştı. Ufukhan defansta, Sinan ise forvette görev yapıyor. Ufukhan ve Sinan Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu...

Demirspor, Ufukhan Bayraktar ve Sinan Özkan ile anlaştı

Adana Demirspor ara transferin son gününde Kayseri Erciyesspor’dan Ufukhan Bayraktar ve Torku Konyaspor’dan Sinan Özkan ile anlaştı. Ufukhan defansta, Sinan ise forvette görev yapıyor.

Ufukhan ve Sinan Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen’in katıldığı törenle kendilerini mavi lacivertli renklere bağlayan sözleşmelere imza attı.

Adana Demirsporspor’un her zaman hedefleri bulunan bir takım olduğunu aktaran Ufukhan Bayraktar, belirlenen hedefler doğrultusunda elinden geleni yapacağını söyledi. Sinan Özkan ise büyük bir camiaya geldiğini belirterek, amacının sezon sonunda şampiyonluk yaşamak olduğunu kaydetti.

Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen ise ara transferin son gününde çok yetenekli iki futbolcuyu renklerine bağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı. Çimen, “Ufukhan ve Sinan’ın takımımıza büyük katkı sağlayacağına inancımız tamdır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x