Deve Güreşine İlgi Yoğun Olmadı

03 Mart 2013 Pazar 16:38

Kuşadası’nda, Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği yararına deve güreşi etkinliği düzenlendi. Kuşadası Deve Güreşlerine, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinden getirilen 95 deve katıldı. Develerin mücadelesini aralarında Kuşadası...

Deve Güreşine İlgi Yoğun Olmadı

Kuşadası’nda, Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği yararına deve güreşi etkinliği düzenlendi. Kuşadası Deve Güreşlerine, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinden getirilen 95 deve katıldı.

Develerin mücadelesini aralarında Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün ve Kuşadası Emniyet Müdürü Olcay Yakup İnankur, AK Parti Aydın il Genel Meclisi Üyesi Metin Akar'la birlikte az sayıda izleyici takip etti.

Kuşadası Kuştur mevkiindeki arenadaki deve güreşlerinden elde edilecek gelirin Kuşadası Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği yararına kullanılacağı belirtildi.

Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen ve bölgedeki diğer deve güreşlerine göre ilgi fazla görmeyen güreşleri 1500 dolayında izleyici takip etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x