Eczacıbaşı VitrA’nın rakibi Volero Zürih

09 Mayıs 2015 Cumartesi 00:20

FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda B Grubu’nu birinci sırada bitiren Eczacıbaşı VitrA’nın yarı finalindeki rakibi, A Grubu ikincisi ev sahibi Volero Zürih oldu. Eczacıbaşı VitrA, Cumartesi günü, Türkiye saati ile saat 16.30’da maçını...

Eczacıbaşı VitrA'nın rakibi Volero Zürih

FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda B Grubu’nu birinci sırada bitiren Eczacıbaşı VitrA’nın yarı finalindeki rakibi, A Grubu ikincisi ev sahibi Volero Zürih oldu. Eczacıbaşı VitrA, Cumartesi günü, Türkiye saati ile saat 16.30’da maçını yapacak.

Diğer yarı final maçı ise; Rexona Ades Rio De Janeiro (Brezilya) ile Dinamo Krasnodar arasında oynanacak ve maç Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak.

B Grubu’nda Eczacıbaşı VitrA’nın dört puanı, Hijamitsu Springs Kobe (Japonya) takımını yenen Dinamo Krasnodar ise üç puanla ikinci sırada yer aldı.

A Grubu’nda ise Rexona Ades Rio De Janeiro (Brezilya), Mirador (Dominik) ile yaptığı maçı 3-0 kazanarak, altı puanla grup birincisi olurken, ev sahibi Volero Zürih üç puanla ikinci sırada yer aldı.

YARI FİNAL STATÜ VE PROGRAM

Cumartesi günü yapılacak yarı final maçlarında; takımlar çapraz eşleşme ile karşılaşacak ve final için mücadele verecek.

16:30 (TSİ) - Eczacıbaşı VitrA (B Grubu Birincisi) / Volero Zürih (A Grubu ikincisi)
19:00 (TSİ) - Rexona Ades Rio De Janeiro (Brezilya) (A Grubu birincisi) / Dinamo Krasnodar (B Grubu ikincisi)

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x