Elazığ Belediyespor 9 oyuncu ile yollarını ayırdı

18 Ocak 2013 Cuma 14:43

Elazığ Belediyespor’da 2. devre için Antalya Kemer’de 15 gündür devam eden kamp dönemi tamamlandı. Kadroda revizyon yapan mavi - siyahlılarda Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Güllü, 9 oyuncu ile yolları ayırdıklarını belirtti.İlk...

Elazığ Belediyespor 9 oyuncu ile yollarını ayırdı

Elazığ Belediyespor’da 2. devre için Antalya Kemer’de 15 gündür devam eden kamp dönemi tamamlandı. Kadroda revizyon yapan mavi - siyahlılarda Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Güllü, 9 oyuncu ile yolları ayırdıklarını belirtti.

İlk yarıda yaşanan sıkıntıların giderilmesi adına devre arası kampının en iyi şekilde değerlendirilmeye çalışıldığını ifade eden Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Güllü, Teknik Direktör Hasan Vezir ile yapılan görüşmelerin ardından takımdan gönderilmesine karar verilen isimlerin belirlendiğini kaydetti.

Cihan Özer, Cüneyt Öztürk, Oğuz Budak, Mert Can, Volkan Beker, Salih Yurt, Tolga ve Göksel ile Güven’e teşekkür eden Başkan Güllü giden oyuncu sayısının 9 olduğunu söyledi.

Devre arasında transfer görüşmelerinin halen devam ettiğini ve şu ana kadar takıma 6 yeni oyuncu kazandırıldığını ifade eden Başkan Güllü, uygun şartların oluşması halinde transferin son gününe kadar da yeni transferlerin olabileceğini kaydet.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x