Elazığspor Basketbol takımı yeni sezon hazırlıkları başladı

02 Ekim 2013 Çarşamba 11:43

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden Elazığspor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Elazığspor Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi son olarak Diyarbakır Anadolu Aslanları Basketbol Takımı'nda forma giyen...

Elazığspor Basketbol takımı yeni sezon hazırlıkları başladı

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden Elazığspor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Elazığspor Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi son olarak Diyarbakır Anadolu Aslanları Basketbol Takımı'nda forma giyen Mert Kayalar, Final Gençlikspor'dan Metehan Kaya ile Diyarbakır Bağlarspor'dan Güney Gür'ü kadrosuna katarken, geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen Şiyar Tamriş'le de yeniden anlaşma sağladı.

Yeni sezon hazırlıklarına ilişkin açıklamalarda bulunan Elazığspor Basketbol Takımı Sorumlusu Halit Ziya Ağcabay, "Yeni sezon hazırlıklarımıza start verdik. Günde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanıyoruz. Şuana kadar 3 yeni oyuncuyu kadromuza kattık ve geçtiğimiz sezon takımımızda forma giyen Şiyar Tamriş'le yeniden anlaşmaya vardık. Yeni sezonda taraftara oynadığı oyunla zevk veren bir takım izlettirme amacındayız. Bu doğrultuda da hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x