Enver Cenk Şahin: Beşiktaş maçından üç puan hedefliyoruz

04 Nisan 2015 Cumartesi 10:07

İstanbul Başakşehir'in genç futbolcusu Enver Cenk Şahin, Beşiktaş maçında üç puan hedeflediklerini söyledi.     İstanbul Başakşehir takımının futbolcusu Genç futbolcu,, Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 26. haftasında...

Enver Cenk Şahin: Beşiktaş maçından üç puan hedefliyoruz

İstanbul Başakşehir'in genç futbolcusu Enver Cenk Şahin, Beşiktaş maçında üç puan hedeflediklerini söyledi.

    İstanbul Başakşehir takımının futbolcusu Genç futbolcu,, Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 26. haftasında Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşma öncesi Cihan Haber Ajansı'na açıklamalarda bulundu.

    Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmanın zor olacağını belirten Enver Cenk Şahin, "Şampiyonluğu hedefleyen bir takım var karşımızda. Bizde UEFA'yı hedefliyoruz. İlk maç gibi olacağını düşünmüyorum. Daha dikkatli olacağız. Bireysel hatalar olmaz. Takım olarak çok iyi çalıştık. İnşallah o maçtan üç puan hedefliyoruz. UEFA'yı düşündüğümüz için başka birşey düşünmüyoruz. İnşallah iyi geçer." diye konuştu.

    Ligdeki performansı için ise genç futbolcu, "Bakıldığında çok süre almadım ama süre aldığım zamanlar katkı sağladığımı düşünüyorum. Bunuda hocalarım belirtiyor. Tabi hedefim daha da çok süre almak. Bu süreyi artırdığım zaman bireysel olarak bende başarılı olacağım." dedi.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x