Fatih Terim'in katılacağı 'Futbol Buluşmaları' Adana'dan başlıyor

12 Mart 2015 Perşembe 14:19

Türkiye Futbol Direktörlüğü görevini üstlendiği günden itibaren futbolun tüm paydaşlarıyla yakın işbirliği içinde olan Fatih Terim, ülke genelinde gerçekleştireceği toplantılarla futbol ailesinin üyeleriyle bir araya gelecek. Ocak ayında...

Fatih Terim'in katılacağı 'Futbol Buluşmaları' Adana'dan başlıyor

Türkiye Futbol Direktörlüğü görevini üstlendiği günden itibaren futbolun tüm paydaşlarıyla yakın işbirliği içinde olan Fatih Terim, ülke genelinde gerçekleştireceği toplantılarla futbol ailesinin üyeleriyle bir araya gelecek.

Ocak ayında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapılan Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri'nde, futbolumuzun güncel sorunlarını ve önümüzdeki dönemdeki muhtemel tehditlerini ortaya koyarak çözüm sürecinde izlenecek yol haritasının temel prensiplerini kamuoyuyla paylaşan Terim, "Futbol Buluşmaları" başlığı altında gerçekleştirilecek toplantılarda projelerinin detaylarını futbolun paydaşlarına aktaracak. Bu toplantılarda katılımcıların da görüşleri alınarak yeni projeler üretilmesi ve çözüm önerileri geliştirilmesi yolunda yeni adımlar atılabilmesinin önü açılacak.

16 Mart'ta Adana'da ilki gerçekleştirilecek olan toplantılar, Nisan ayından itibaren tüm Türkiye'ye yayılacak. Terim ve ekibi, "Futbol Buluşmalarında" kulüp temsilcilerinden antrenörlere, altyapı sorumlularından üniversitelerin beden eğitimi ve yüksekokul yetkililerine kadar futbolun tüm kademeleriyle bir araya gelecek, sorunları ve önerileri yerinde dinleyecek.

Terim ve Futbol Direktörlüğü ekibi ayrıca bölgelerin mülki amirleri, yerel yöneticileri ve spor bürokratları ile de görüşerek, bilgi alışverişinde bulunacak. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye turu esnasında bölgelerin potansiyellerini de yerinde gözlemleme şansı bulacak. Yapılan toplantılarda ortaya konan bütün görüşler kayıt altına alınacak ve organizasyonun genel değerlendirmesi, yapılacak bir sunum ile kamuoyuyla paylaşılacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x