Fenerbahçe-Bursaspor müsabakası da ileri bir tarihe ertelendi

05 Nisan 2015 Pazar 18:23

Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor (1-5) ile oynadığı maçın ardından İstanbul'a dönmek için Trabzon'a hareket eden ve Trabzon'un Araklı ilçesi girişinde silahlı ve taşlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 27....

Fenerbahçe-Bursaspor müsabakası da ileri bir tarihe ertelendi

Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor (1-5) ile oynadığı maçın ardından İstanbul'a dönmek için Trabzon'a hareket eden ve Trabzon'un Araklı ilçesi girişinde silahlı ve taşlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 27. hafta maçı da ertelendi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, "Türkiye Kupası'nda 7 Nisan Salı günü oynanması planlanan ancak yaşanan saldırı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu müsabakasının ardından, Süper Lig'de 13 Nisan Pazartesi günü oynanması planlanan Fenerbahçe-Bursaspor müsabakası da ileri bir tarihe ertelendi." denildi.

Açıklamada ayrıca, "Her iki müsabakanın oynanacağı tarih ve başlama saatleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak. Konuyla ilgili detaylı açıklama yarın düzenlenecek toplantıların ardından yapılacak. Bu süreçte Süper Lig'de müsabakaların oynanmasına devam edilecek." ifadelerine de yer verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x