Fenerbahçe, kanat organizasyonu çalıştı

05 Ocak 2013 Cumartesi 21:29

Fenerbahçe, Antalya kampındaki hazırlıklarını, bugün akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde, gerçekleştirilen ve 1 buçuk saat süren antrenman,koşu ve ısınma hareketleriyle...

Fenerbahçe, kanat organizasyonu çalıştı

Fenerbahçe, Antalya kampındaki hazırlıklarını, bugün akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde, gerçekleştirilen ve 1 buçuk saat süren antrenman,koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. 4 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam eden antrenmanda sarı - lacivertli futbdolcular, kanat organizasyonları ve şut çalışmasının ardından antrenmanı, dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk ise tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü. Sabah gerçekleştirilen antrenmanda sol arka adalesinde sertleşme oluşan Milos Krasic ise tedavi ve çalışmalarını otelde yaptı.

"FENERBAHÇE, YARINI İZİNLİ GEÇİRECEK"

Antalya kampına 3 Ocak Perşembe başlayan ve 3 gündür Antalya'da bulunan Fenerbahçe, yarını izinli geçirecek. Sarı - lacivertliler, çalışmalarına pazartesi günü yapacakları çift antrenmanla devam edecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x