Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk maçının hazırlıklarını sürdürdü

01 Ağustos 2015 Cumartesi 13:48

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanşında, Shakhtar Donetsk ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Vitor Pereira yönetimindeki çalışma...

Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk maçının hazırlıklarını sürdürdü

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanşında, Shakhtar Donetsk ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Vitor Pereira yönetimindeki çalışma saat 10.00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, top kapma ve pas çalışması ile devam etti. Ardından dar alanda hücum organizasyonu içerikli çift kale maç yapan futbolcular, sonrasında da dar alanda taktiksel ağırlıklı minyatür kale maç oynadı. Antrenman, hücum ve savunma ağırlıklı yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Gökhan Gönül'ün tedavisine devam edilirken, Mehmet Topal özel program dahilinde çalıştı. Antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışan Ertuğrul Taşkıran ise ikinci bölümde özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.00'da başlayacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x