Fenerbahçe, tezahüratlar eşliğinde Samandıra'dan arıldı

16 Aralık 2012 Pazar 18:11

Spor Toto Süper Lig’in 16. Haftasında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesini Can Bartu Tesisleri’nden taraftarlar uğurladı.Süper Lig’in 16. Haftasında ezeli rakibi Galatasaray ile Türk Telekom Arena’da zorlu...

Fenerbahçe, tezahüratlar eşliğinde Samandıra'dan arıldı

Spor Toto Süper Lig’in 16. Haftasında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesini Can Bartu Tesisleri’nden taraftarlar uğurladı.

Süper Lig’in 16. Haftasında ezeli rakibi Galatasaray ile Türk Telekom Arena’da zorlu bir karşılaşmaya çıkacak Fenerbahçe, kamp yaptığı Samandıra Can Bartu Spor Tesisleri’nden 17.30 sıralarında çıkış yaptı. Takımlarını desteklemek için saatler öncesinden tesislerin önüne gelen Fenerbahçe taraftarları, futbolcuları taşıyan otobüsü tezahüratlarla karşıladı. Sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs tesislerden çıkmakta zorlandı. Taraftarlar takım otobüsünün önüne geçerek uzun süre meşale yaktı. Fenerbahçe kafilesi çevik kuvvet polisinin yolu açmasıyla hareket edebildi.

Fenerbahçe futbol takımı taraftarlarının tezahüratları ve sevgi gösterileri eşliğinde müsabakanın yapılacağı Ali Samiyen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadyumu’na hareket etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x