Fenerbahçe, Torku Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü

26 Şubat 2015 Perşembe 15:35

Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 22. haftasında deplasmanda Torku Konyaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.Teknik direktör İsmail Kartal yönetimindeki...

Fenerbahçe, Torku Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 22. haftasında deplasmanda Torku Konyaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe, hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri'nde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Dar alanda yapılan çift kale maçın ardından, antrenman bireysel çalışmalarla noktalandı.

Alper Potuk ve Hasan Ali Kaldırım ve Emre Belözoğlu, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçe, Torku Konyaspor maçı hazırlıklarını yarın yapılacak antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesisleri'ndeki antrenman saat 10.45’te başlayacak. Bu antrenmanın ardından sarı lacivertliler, havayoluyla Konya’ya hareket edecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x