Fenerbahçe-Trabzonspor maçının basın toplantısı yarın Ankara'da

20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:07

Ziraat Türkiye Kupası finalinde karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Trabzonspor'un teknik adamları ve oyuncularının ortak basın toplantısının saati belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Aykut Kocaman ve Tolunay...

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının basın toplantısı yarın Ankara'da

Ziraat Türkiye Kupası finalinde karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Trabzonspor'un teknik adamları ve oyuncularının ortak basın toplantısının saati belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Aykut Kocaman ve Tolunay Kafkas'ın ortak basın toplantısının yarın saat 18.00'de yapılacağı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında 22 Mayıs Çarşamba günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali öncesi, teknik direktörler Aykut Kocaman, Tolunay Kafkas ve takım kaptanlarının katılımıyla ortak basın toplantısı düzenlenecek.

Ankara Hilton Anadolu Salonu'nda yarın saat 18.00'de ilk olarak her iki takım kaptanının katılacağı basın toplantısı yapılacak. Toplantının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ın yer alacağı basın toplantısına geçilecek."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x