Fikret Orman: İnönü'ye ilk kazma 2 Haziran 2013'te vurulacak

18 Mayıs 2013 Cumartesi 15:58

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2 Haziran 2013 tarihinde yeni açık tribünü yıkarak İnönü Stadı'na kazmayı vuracaklarını söyledi. İnönü Stadı'nda efsane oyuncuların oynadığı gösteri maçını izleyen Başkan Fikret Orman,...

Fikret Orman: İnönü'ye ilk kazma 2 Haziran 2013'te vurulacak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2 Haziran 2013 tarihinde yeni açık tribünü yıkarak İnönü Stadı'na kazmayı vuracaklarını söyledi.

İnönü Stadı'nda efsane oyuncuların oynadığı gösteri maçını izleyen Başkan Fikret Orman, çıkışta basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevaplandırdı.

Oldukça güzel bir organizasyon gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan, "Burada hepimizin, efsane oyuncuların güzel anıları oldu. Güzel bir organizasyon oldu." dedi.

İNÖNÜ'YE KAZMA 2 HAZİRAN'DA VURULACAK

Öte yandan İnönü Stadı'nın yerine yapılacak yeni stada ilk kazmanın 2 Haziran 2013 tarihinde yeni açık tribünün yıkımı ile başlayacağını dile getiren Başkan Orman, şurları ifade etti:

"Önümüzdeki haftadan itibaren inşaat faaliyetlerine başlayacağız. 2 Haziran'da da yeni açık tribünün yıkımıyla başlayacağız. Sonrası sırasıyla diğer tribünler yıkılacak."

Başkan Fikret Orman, Beşiktaş'ın yeni sezonda maçlarını nerede oynayacağının ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını dile getirdi.

FERNANDES AYRILMAK İSTEMİYOR

Bu arada medyada Beşiktaş'tan ayrılıp Fenerbahçe'ye transfer olacağı şeklinde haberler çıkan Manuel Fernandes için ise Başkan Fikret Orman, "Fernandes, Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusudur. Onunla yollarımızı ayırmak gibi bir niyetimizin olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim. Zaten Fernandes de Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor." dedi.

Fikret Orman, Kayserispor maçının ardından teknik direktör Samet Aybaba ile görüşerek durum değerlendirmesi yapacaklarını sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x