Futbol Buluşmaları'nın 4.'sü Antalya'da başladı

28 Nisan 2015 Salı 11:03

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in futbolun paydaşlarıyla bir araya geldiği Futbol Buluşmaları'nın 4.'sü Antalya'da gerçekleştiriliyor. Titanic Deluxe Belek'te düzenlenen organizasyonun ilk toplantısında Fatih Terim; Albimo Alanyaspor,...

Futbol Buluşmaları'nın 4.'sü Antalya'da başladı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in futbolun paydaşlarıyla bir araya geldiği Futbol Buluşmaları'nın 4.'sü Antalya'da gerçekleştiriliyor.

Titanic Deluxe Belek'te düzenlenen organizasyonun ilk toplantısında Fatih Terim; Albimo Alanyaspor, Antalyaspor, Fethiyespor, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Kemer Tekirovaspor, Kızılcabölükspor, Manavgatspor ve Sandıklıspor'un kulüp başkanları ve futbol şubesi sorumlularıyla bir araya geldi.

Toplantıda kulüp yapıları, altyapı ve tesis sorunları, lig organizasyonları konuları ele alındı. Katılımcıların dile getirdiği sorunları ve çözüm önerilerini dinleyen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF'nin ilgili konularda yaptığı çalışmalar ve diğer projeleriyle ilgili de bilgi verdi.

Terim, Futbol Buluşmaları kapsamında bugün sabah profesyonel kulüplerin teknik direktörleri, gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Futbol Buluşmaları'nın Antalya etabının son toplantısında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 28 Nisan günü saat 15.30'da ASKF ve TÜFAD başkanları, BESYO müdürleri, Gençlik ve Spor il müdürleri, Milli Eğitim il müdürleri, futbol il temsilcileri, İl Hakem Kurulu başkanları ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları ile görüş alışverişinde bulunacak. Antalya'daki Futbol Buluşmaları organizasyonuna Antalya, Denizli, Muğla, Uşak, Afyon, Isparta ve Burdur'dan temsilciler katılıyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x