Galatasaray, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına başladı

14 Mayıs 2015 Perşembe 16:31

Galatasaray, Süper Lig’in 32. haftasında Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk bölümünde ısınma hareketlerinin ardından gruplar...

Galatasaray, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına başladı

Galatasaray, Süper Lig’in 32. haftasında Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanın ilk bölümünde ısınma hareketlerinin ardından gruplar hâlinde gerçekleştirilen pas ve pres çalışmasına geçildi. Sarı kırmızılılar, daha sonra hücum setlerinin denendiği özel bir çalışma yaptı. Antrenmanın ana bölümünde ise dar alanda çift kale maç gerçekleştirildi. Hamit Altıntop, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. Aurelien Chedjou'nun tedavisine de devam edildi.

Bu arada antrenman öncesi takım hâlinde Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst ve takım masörü Cenk Akkaya’nın doğum günü kutlandı.

Öte yandan Galatasaray’ın antrenmanını Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Engelliler Müdürlüğü ortaklığındaki, "81 İl 81 İlk İstanbul’da Buluşuyor Projesi" kapsamında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Ramazan Baş, Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve 81 ilden gelen misafirler de takip etti.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve oyuncular, misafirlerle özel olarak ilgilenirken günün anısına hatıra fotoğrafları çekildi.

Galatasaray Futbol Takımı, 16 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00'de oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını yarın akşam saat 18.00’de yapacağı antrenmanla tamamlayarak karşılaşma için kampa girecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x