Galatasaray Liv Hospital, Euroleague'i mağlubiyetle kapattı

10 Nisan 2015 Cuma 21:44

Galatasaray Liv Hospital, Euroleaugue Top 16 turu E Grubu son hafta maçında İspanya'nın Barcelona takımına 88-65'lik skorla mağlup olarak Euroleague’i noktaladı.Gruptan çıkma ümitlerini daha önce yitiren sarı-kırmızılılar, bu sezon Avrupa...

Galatasaray Liv Hospital, Euroleague'i mağlubiyetle kapattı

Galatasaray Liv Hospital, Euroleaugue Top 16 turu E Grubu son hafta maçında İspanya'nın Barcelona takımına 88-65'lik skorla mağlup olarak Euroleague’i noktaladı.

Gruptan çıkma ümitlerini daha önce yitiren sarı-kırmızılılar, bu sezon Avrupa Ligi'ndeki son maçına Abdi İpekçi Spor Salonu'nda çıktı. İspanya’nın Barcelona takımı ile karşılaşan sarı – kırmızılılar sahadan 88-65 mağlup ayrıldı.

İki takım arasında İspanya'da oynanan karşılaşmayı Barcelona 82-70 kazanmıştı.

PERİYOTLAR
1. Periyot: 17-21
2. Periyot: 34-39
3. Periyot: 51-61
4. Periyot: 65-88

KARŞILAŞMA SEYİRCİSİZ OYNANDI

Galatasaray Liv Hospital-Barcelona maçına sarı-kırmızılıların cezası nedeniyle seyirci alınmadı. Alba Berlin ile oynanan maçta çıkan olaylar nedeniyle Galatasaray Liv Hospital'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmişti. Berlin'deki karşılaşma öncesinde rakip taraftarlar arasında çıkan kavga sebebiyle karşılaşma 1 saat geç başlatılmış, müsabaka boyunca sarı-kırmızılı taraftarın bulunduğu bölümde ise polis bekletilmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x