Galatasaray, Türk Telekom Arena’ya hareket etti

16 Aralık 2012 Pazar 18:14

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak Spor Toto Süper Lig’i maçı öncesi Galatasaraylı taraftarlar Florya Metin Oktay Tesisleri’ne akın etti. Futbolcu ve teknik heyetten oluşan kafile tezahüratlar arasında tesislerden ayrıldı. Galatasaray,...

Galatasaray, Türk Telekom Arena'ya hareket etti

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak Spor Toto Süper Lig’i maçı öncesi Galatasaraylı taraftarlar Florya Metin Oktay Tesisleri’ne akın etti. Futbolcu ve teknik heyetten oluşan kafile tezahüratlar arasında tesislerden ayrıldı.

Galatasaray, Fenerbahçe ile Türk Telekom Arena Stadyumu’nda yapacağı Spor Toto Süper Lig 16. Hafta maçı öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Galatasaray kafilesi Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ayrılmadan önce çok sayıda taraftar tesislere geldi. Burada takımları lehine tezahüratta bulunan taraftarlar futbolculara destek vermeye çalıştı.

Futbolcular ve teknik heyetten oluşan kafile saat 17.40 sıralarında tesislerden yarılarak Türk Telekom Arena’ya hareket etti. Taraftalar takım otobüsünün çıkışı sırasında da tezahüratlarını sürdürdü.

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanacak derbi maç saat 20.00’da başlayacak.Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x