Galatasaray ‘Ülker Ayın Golü’ yarışmasının galibi yine Wesley Sneijder

02 Mayıs 2013 Perşembe 15:31

‘Ülker Ayın Golü’ yarışması Şubat ve Mart ayı değerlendirmesi sonuçlandı. Galatasaray ‘Ülker Ayın Golü’ yarışmasının galibi iki ay üst üste Wesley Sneijder oldu. Hollanda'nın dünyüca ünlü yıldızı Wesley Sneijder‘ın...

Galatasaray ‘Ülker Ayın Golü' yarışmasının galibi yine Wesley Sneijder

‘Ülker Ayın Golü’ yarışması Şubat ve Mart ayı değerlendirmesi sonuçlandı. Galatasaray ‘Ülker Ayın Golü’ yarışmasının galibi iki ay üst üste Wesley Sneijder oldu.

Hollanda'nın dünyüca ünlü yıldızı Wesley Sneijder‘ın Şubat ayında Orduspor'a, Mart ayında da Kayserispor'a attığı gol “Ülker Ayın Golü” seçildi.

Ülker sponsorluğunda, Galatasaray resmi facebook sayfasında düzenlenen "Ayın Golü Yarışması"nda, Wesley Sneijder’ın Süper Lig'in 23. haftasında Orduspor maçında kaydettiği gol Şubat ayının golü seçildi. Mart ayında da yine Sneijder’in Süper Lig'in 26. haftasında Kayserispor filelerine gönderdiği gol, ‘Ülker Ayın Golü’ seçildi.

Bu gollere oy veren talihliler, Ülker’in misafiri olarak Galatasaray’ın antrenmanı izledi, Teknik Direktör Fatih Terim ve Galatasaray'ın sevilen oyuncusu Wesley Sneijder ile tanışma ve fotoğraf çektirme şansı buldu.

Ülker Ayın Golü yarışması, Nisan ayında atılan goller ile devam edecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x