Galatasaray’da başkanlar Duygun Yarsuvat ile Dursun Özbek birbirini tebrik etti

25 Mayıs 2015 Pazartesi 23:12

Galatasaray’ın 35. Başkanı Duygun Yarsuvat ve 36. Başkanı Dursun Özbek şampiyonluk sonrası Galatasaray Adası’nda yaptığı ilk açıklamalarda birbirlerini kutladılar.Sarı kırmızılı kulübe 7 aylığına başkan seçilen 35. başkan Duygun...

Galatasaray'da başkanlar Duygun Yarsuvat ile Dursun Özbek birbirini tebrik etti

Galatasaray’ın 35. Başkanı Duygun Yarsuvat ve 36. Başkanı Dursun Özbek şampiyonluk sonrası Galatasaray Adası’nda yaptığı ilk açıklamalarda birbirlerini kutladılar.

Sarı kırmızılı kulübe 7 aylığına başkan seçilen 35. başkan Duygun Yarsuvat, "Galatasaraylılık arkadaşlığın ve kardeşliğin sonucu ortaya çıkan bir kültürdür. Bu birlikteliği sürdürmeniz halinde Galatasaray daima payidar olacaktır." dedi.

Taraftarlardan şampiyonluğu kutlamalarını isteyen Yarsuvat, "Bu şampiyonluk tüm camiamıza kutlu olsun." diyerek sözlerini noktaladı.

Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan seçimli genel kurul sonrasında iki rakibini farklı bir şekilde geride bırakarak aldığı 2800 oyla başkan seçilen Dursun Özbek ise yaptığı açıklamada, "Biz göreve geldikten kısa bir süre sonra Hamza hocayı getirdik. Yönetim olarak elimizden geleni yaptık, en zor şartlarda camia kenetlendi. Bu şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal bir şampiyonluktur. Herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x