Halciler Derneği, 500 bilet alarak Manisaspor'a destek oldu

21 Mayıs 2013 Salı 17:24

Manisa Halciler Derneği, Manisaspor’un PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında sahasında perşembe günü Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşma için 500 tane bilet aldı. Dernek Başkanı İlhan Düzenli ve yönetim kurulu üyeleri,...

Halciler Derneği, 500 bilet alarak Manisaspor'a destek oldu

Manisa Halciler Derneği, Manisaspor’un PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında sahasında perşembe günü Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşma için 500 tane bilet aldı. Dernek Başkanı İlhan Düzenli ve yönetim kurulu üyeleri, biletleri Manisaspor Store Çarşı Şubesi’nde, Kulüp Asbaşkanı Mustafa Pekçetin’den teslim aldı.

Dernek Başkanı Düzenli, 23 Mayıs 2013 Perşembe günü Manisaspor’un adını finale yazdıracağına yürekten inandıklarını söyledi. Adana Demirspor maçı öncesinde bilet alarak kulübe destek olmak istediklerini belirterek, “Manisalıları 19 Mayıs Stadı’nı doldurarak takımlarına destek olmaya davet ediyoruz. Manisa Halciler Derneği olarak inşallah takımımızın finale çıkması durumunda, final maçının oynanacağı şehre beş otobüsle gideceğiz.” dedi. Asbaşkan Pekçetin de derneğe teşekkür ederek, “Adana Demirspor maçının biletlerine yoğun bir ilgi var. Bugün itibariyle satışa çıkan biletlerin, yarına kadar tükenmesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu. Karşılaşmanın güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde olacağı bilgisini de veren Pekçetin, “Adana Demirspor seyircisine, misafir takım tribünü kapasitesi olan 825 tane dışında kesinlikle bilet satılmayacak.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x