Haliç Üniversitesi, voleybolda namağlup şampiyon oldu

27 Aralık 2012 Perşembe 13:18

2012-2013 Üniversitelerarası 2. Lig'inde mücadele veren T.C. Haliç Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, final karşılaşmasında Gedik Üniversitesi'ni 3-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Özyeğin Üniversitesi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada...

Haliç Üniversitesi, voleybolda namağlup şampiyon oldu

2012-2013 Üniversitelerarası 2. Lig'inde mücadele veren T.C. Haliç Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, final karşılaşmasında Gedik Üniversitesi'ni 3-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Özyeğin Üniversitesi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada setleri 25-14, 25-13 ve 25-10 kazanan takım, adını mutlu sona yazdırdı.
Gedik Üniversitesi'ni de 3-0 yenen T.C. Haliç Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, lig boyunca hiç set vermeden şampiyon oldu.
     T.C. Haliç Üniversitesi Voleybol Takımı Antrenörü Yrd. Doç. Fikri Eralp, şampiyonluğu hakederek kazandıklarını söyledi. Ligin başından beri set vermeden şampiyon olmalarına dikkat çeken Eralp, ''Bu bizim için çok büyük bir başarı. Kalitemiz 1. Lig'de de şampiyonluğa oynayacak seviye de. Bu sene şampiyonluğu kutlayalım ama bundan sonraki hedefimiz 1. Lig'de şampiyonluktur.'' dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x