Hasan Kabze: Haram lokma yemedim ve yemeyi de düşünmüyorum

08 Mayıs 2015 Cuma 23:11

Torku Konyasporlu futbolcu Hasan Kabze, Burak Yılmaz'ın bir pozisyon sonrasında golü kaçırmasının ardından ellerini havaya kaldıran Hasan Kabze için sosyal medyada yapılan eleştirilere Kabze, "Haram lokma yemedim ve bundan sonrada yemeyi düşünmüyorum."...

Hasan Kabze: Haram lokma yemedim ve yemeyi de düşünmüyorum

Torku Konyasporlu futbolcu Hasan Kabze, Burak Yılmaz'ın bir pozisyon sonrasında golü kaçırmasının ardından ellerini havaya kaldıran Hasan Kabze için sosyal medyada yapılan eleştirilere Kabze, "Haram lokma yemedim ve bundan sonrada yemeyi düşünmüyorum." diyerek cevap verdi.

Süper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun 30. haftasında deplasmanda Galatasaray'a 1-0 yenilen Torku Konyaspor'da Hasan Kabze, açıklamalarda bulundu. İyi mücadele ettiklerini belirten Kabze, "85'de gol yemek çok üzücü bizim için.

Galatasaray şampiyonluğa oynayan bir takım. Beni ilgilendirmez ama. Bugün maçtan sonra sosyal medyada birşeyler yazılmış. Burak'ın bir pozisyonu var. Ellerimi havaya kaldırdım sonradan üzüldüm bende. Eyvah deyip atamadı diye Allah'a şükür dedim. Atamadığı için sevindim ama dışarıda üzüldüm diye yansımış. Ben 32 yaşındayım. Bugüne kadar haram lokma yemedim. Ve bundan sonra yemeyi zaten düşünmüyorum." diyerek konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x