İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi krosta Türkiye şampiyonu oldu

30 Mart 2013 Cumartesi 10:50

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 3. sınıf öğrencisi Sevilay Eytemiş, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Isparta’da düzenlenen Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası'nda birinci oldu....

İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencisi krosta Türkiye şampiyonu oldu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 3. sınıf öğrencisi Sevilay Eytemiş, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Isparta’da düzenlenen Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası'nda birinci oldu.

Şampiyonaya bu yıl Süleyman Demirel Üniversitesi evsahipliği yaptı. Erkek ve bayan kategorilerinde zorlu yarışların yapıldığı şampiyonada, Türkiye’nin dört bir tarafından 36 üniversite yer aldı. İbrahim Çeçen Üniversitesi, Arş. Gör. Metin Bayram liderliğinde altı sporcuyla katıldı. İbrahim Çeçen Üniversitesi Erkek Takımı ve bireysel yarışlarda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Sebahattin Yardımcı dördüncü oldular. Bayanlar kategorisinde aynı okulun 3. Sınıf Öğrencisi Eytemiş, 6 bin metre kros yarışında birincilik kazandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x