İbrahim Yazıcı Tuncay'a sahip çıktı

31 Ocak 2013 Perşembe 18:15

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Fenerbahçe maçında attığı golün ardından sevinç gösterisi yapmayan Tuncay Şanlı'ya tepki gösterilmemesini istedi. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen...

İbrahim Yazıcı Tuncay'a sahip çıktı

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Fenerbahçe maçında attığı golün ardından sevinç gösterisi yapmayan Tuncay Şanlı'ya tepki gösterilmemesini istedi.

Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Yazıcı, şunları dile getirdi: "Tuncay Şanlı kararterli birisi. Gelişinden de herkes memnundu. Ben o hareketi fark etmedim. Sonradan anlattılar. Bizim yıldız bir oyuncumuz, zannediyorum Muhammed bize gol attı ve sevinmedi. Niye Bursa'dan yetişti. Bunlar olur. Sayın Sağlam, Beşiktaş'a gol attığımızda çıkıp seviniyor mu, çünkü oradan yetişmiş. Bence sevinmesin gol atsın. Bazı şeyleri anlayışla karşılamak lazım. Şimdi bu adama bu kadar para verdik, ne yapalım, silelim mi? Ben taraftara mikrofonla konuşamam ki, bunu siz yazacaksınız."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x