İcra memurları Beşiktaş Kulübü'nden ayrıldı

15 Nisan 2015 Çarşamba 22:29

Beşiktaş Kulübü'nde sabah saatlerinde başlayan icra işlemlerini yapan haciz memurları kulüp binasından ayrıldı.Aktif Tanıtım'ın 10 milyon dolarlık alacağını tahsil etmek için sabah saat 10.00 gibi Akaretler'deki kulüp binasına gelen...

İcra memurları Beşiktaş Kulübü'nden ayrıldı

Beşiktaş Kulübü'nde sabah saatlerinde başlayan icra işlemlerini yapan haciz memurları kulüp binasından ayrıldı.

Aktif Tanıtım'ın 10 milyon dolarlık alacağını tahsil etmek için sabah saat 10.00 gibi Akaretler'deki kulüp binasına gelen avukatlar ve haciz memurları, gece saat 22.00 civarında kulüp binasından geniş güvenlik önlemleri altında çıkış yaptı. Gün boyu siyah beyazlı kulüp ile Aktif Tanıtım Şirketi arasında yapılan görüşmeler devam ederken, kulüp önünde toplanan siyah beyazlı taraftarlar da Başkan Fikret Orman aleyhine sloganlar attı.

Olayların büyümemesi için de emniyet güçleri olay yerinde geniş güvenlik önlemi aldı. Aktif Tanıtım'ın avukatları ve haciz memurları, kulüpteki eşyaları tutanakla tespit edip, yediemin karşılığında kulüpte bırakarak ayrıldı.

Avukat ve haciz memurları, normal çıkıştan değil garaj kapasından çıkarak basın mensuplarına görüntü vermemeye çalıştı. Akaratler'deki kulüp binasının karşısında toplanan taraflar da görevlilere büyük tepki gösterdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x