FLAŞ HABER

İnternetten 5 bin lira maaşla acil futbolcu aranıyor

20 Şubat 2013 Çarşamba 11:34

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un, son zamanlarda en çok konuşulan ilanı ‘Acil Futbolcu Aranıyor’ oldu. Evren Taşçı, amatör lig kulüplerinden biri adına verdiği ilanda, aradığı özelliklere sahip futbolcuya...

İnternetten 5 bin lira maaşla acil futbolcu aranıyor

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un, son zamanlarda en çok konuşulan ilanı ‘Acil Futbolcu Aranıyor’ oldu. Evren Taşçı, amatör lig kulüplerinden biri adına verdiği ilanda, aradığı özelliklere sahip futbolcuya 5 bin TL ücret vaat ediyor.

Aradığı futbolcunun 10 yıllık tecrübeye sahip olması gerektiğini belirten Taşçı’nın aradığı diğer temel özellikler arasında, oyunu iki yönlü oynayabilen, takım 10 kişi kaldığında 2 kişilik görev yapabilecek, düzgün karakterli, 19-22 yaşlarında, hızlı, zeki, çevik ve ahlaklı orta saha oyuncusu olmak yer alıyor.

Taşçı, ilanı bir futbolcuda olması gereken özellikleri belirtmek için siteye koyduğunu, konunun her hangi bir spor kulübüyle ilgisi olmadığını belirtti. Taşçı ayrıca, ilanın yayınlamaya başlamasından kısa bir süre içinde çok sayıda başvuru e-postası almasına da çok şaşırdığını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x