İsmail Kartal'ın futbolcu oğlu Emre, U12 İzmir Cup'ta ter döküyor

04 Nisan 2015 Cumartesi 13:51

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal’ın oğlu Emre Kartal, Altınordu’nun düzenlediği U12 İzmir Cup’ta sarı-lacivertli formayı giyiyor. Sekiz yıldır Fenerbahçe savunmasında sol bek olarak görev yapan Emre, sahada takımının başarısı...

İsmail Kartal'ın futbolcu oğlu Emre, U12 İzmir Cup'ta ter döküyor

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal’ın oğlu Emre Kartal, Altınordu’nun düzenlediği U12 İzmir Cup’ta sarı-lacivertli formayı giyiyor.

Sekiz yıldır Fenerbahçe savunmasında sol bek olarak görev yapan Emre, sahada takımının başarısı için ter dökerken, annesi Sema Kartal da tribünden oğluna destek verdi. 2003 doğumlu oğlunun babası gibi Fenerbahçe’nin unutulmaz isimleri arasında girmesini hayal ettiğini belirten anne Sema Kartal, şöyle konuştu:

"Altınordu’nun organizasyonuyla İzmir’de iki gündür çok heyecanlı bir atmosfer yaşıyoruz. Başkan Seyit Mehmet Özkan’a, Avrupa’ya bile örnek olabilecek güzellikteki turnuva için teşekkür ediyorum. Oğlum Emre’nin gelecekte Fenerbahçe’nin unutulmaz isimleri arasında girmesini hayal ediyorum. Ama benim için iyi bir birey ve iyi bir vatandaş olması her şeyden daha önemli."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x