İstanbul 7’li Ragbi Turnuvası başladı

11 Mayıs 2013 Cumartesi 11:50

Bu yıl 4. defa düzenlenecek İstanbul 7’li Ragbi Turnuvası'nda müsabakalar (İstanbul Rugby Sevens), bugün başladı ve yarın yapılacak müsabakalarla tamamlanacak. Müsabakalar Atatürk Olimpiyat Stadı tesislerinde oynanıyor.Organizatörlüğünü...

İstanbul 7'li Ragbi Turnuvası başladı

Bu yıl 4. defa düzenlenecek İstanbul 7’li Ragbi Turnuvası'nda müsabakalar (İstanbul Rugby Sevens), bugün başladı ve yarın yapılacak müsabakalarla tamamlanacak. Müsabakalar Atatürk Olimpiyat Stadı tesislerinde oynanıyor.

Organizatörlüğünü İstanbul Ottomans Ragbi Kulübü’nün üstlendiği, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası ragbi turnuvası olma niteliğini taşıyan İstanbul 7’li Ragbi Turnuvası'na, yerli ve yabancı toplam 12 erkek, 4 kadın takımı katılıyor. 2016 Rio Yaz Olimpiyat Oyunları'nda “Olimpik Spor” olacak Ragbi’nin Türkiye’de gelişimi açısından bu turnuvanın ayrı bir önem taşıdığı belirtildi.

Turnuvada maçlar bugün 09.20'de başladı ve müsabakalar saat 18.00'e kadar devam edecek. Yarın ise müsabakalar 11.00 - 16.30 saatleri arasında yine İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı Annex Field’de oynanacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x