İzmir’in başarılı ve centilmen takımı Bucaspor

18 Mayıs 2013 Cumartesi 11:42

İzmir Gücü Spor Vakfı’nın (İZVAK) her sezon geleneksel olarak düzenlediği sezonun başarılıları yarışmasında ödül alanlar belirlendi. Jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında sezonun en başarılı takımı ve en centilmen...

İzmir'in başarılı ve centilmen takımı Bucaspor

İzmir Gücü Spor Vakfı’nın (İZVAK) her sezon geleneksel olarak düzenlediği sezonun başarılıları yarışmasında ödül alanlar belirlendi.

Jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında sezonun en başarılı takımı ve en centilmen takımı ödüllerine Bucaspor layık görülürken, Buca’nın hocası Sait Karafırtınalar en başarılı teknik direktör, Ömer Kahveci de en centilmen futbolcusu ödüllerini almaya hak kazandı.

Sezonun en başarılı futbolcusu ise, bu sezon amatör kümeden (Muğlaspor) gelerek 19 gol 14 asistle müthiş bir performans sergileyen Altınordulu Ozan Sol seçildi. Sezonun en centilmen taraftar ödülü de Altınordu’ya verildi. Jüri ayrıca futbola yaptığı yatırımlardan dolayı Altınordu A.Ş’ye özel ödül verilmesini kararlaştırdı.

İZVAK yönetimi ayrıca altyapıda bu sezon U-17’de Türkiye Şampiyonu, U-16’da ise ikinci olan Göztepe ile, U-15'te Türkiye Şampiyonluğu’na imza atan Altay’a da ödül verme kararı aldı.

İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi, ödüllerin 28 Mayıs Salı günü saat 16.00’da düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x