Kardemir Karabükspor, Fenerbahçe maçına hazırlanıyor

16 Mayıs 2013 Perşembe 04:15

Kardemir Karabükspor, sahasında Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. Yardımcı antrenör Suat Sarıcan yönetiminde dün Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde yapılan antrenmana bütün futbolcular katıldı. 1,5 saat süren antrenmanda...

Kardemir Karabükspor, Fenerbahçe maçına hazırlanıyor

Kardemir Karabükspor, sahasında Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Yardımcı antrenör Suat Sarıcan yönetiminde dün Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde yapılan antrenmana bütün futbolcular katıldı. 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular koşu ve teknik çalışma yaptı.

Gazetecilere açıklamada bulunan Suat Sarıcan, ligde kalacaklarına inandığını, Karabüklü olarak kötü anılmak istemediğini belirtti. Fenerbahçe ile sezona bedel bir maç yapacaklarını belirten Sarıcan, "Son final. Bir önceki hafta 'iki final maçımız var' dedik ama birini kaybettik. Her şeyimizi ortaya koyacağımız bir maç. Bizim, takımın, futbolcuların ve şehrin kaderini belirleyecek bir maç. Gerilmeyeceğiz, sakin olacağız. Futbolcularımıza da hep bunu söylüyoruz ama kazanmak için arzumuzu, mücadelemizi yani her şeyimizi ortaya koyacağız" dedi. Sarıcan, taraftarların desteğiyle 18 Mayıs Cumartesi günü Fenerbahçe'yi yeneceklerini dile getirdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x