Kasımpaşa'da Kayserispor maçı hazırlıkları başladı

06 Mayıs 2013 Pazartesi 14:51

Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında 10 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.Teknik Direktör Shota Arveladze yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanyaklaşık...

Kasımpaşa'da Kayserispor maçı hazırlıkları başladı

Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında 10 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktör Shota Arveladze yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanyaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. Oyuncuların koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda sürat ve çabukluk çalışmaları yapıldı. Antrenman, çift kale maç turnuvasının ardından yapılan taktik çalışmasıyla sona erdi.

Kaleciler Andreas Isaksson, İlker Avcıbay ve Ertaç Özbir kaleci antrenörü İbrahim Yılmaz ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kaleciler çalışmalarda değişimli olarak kaleye geçtiler.

Kulüp Doktoru Cem Ergenç gözetiminde tedavileri devam eden oyuncular Elyasa Süme ve Şahin Aygüneş fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam ettiler. Georgi Sarmov'un ise tedavisine devam edildi.

Öte yandan Kerem Şeras'ın minik oğlu Ahmet de antrenmanı izleyenler arasındaydı.

Kasımpaşa, yarın saat 11.00'de yapacağı antrenmanla Kayserispor maçı hazırlıklarına devam edecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x