Kasımpaşa'da yeni transfer Ibricic takımla beraber çalıştı

05 Ocak 2013 Cumartesi 18:33

Spor Toto Spor Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Kasımpaşa'da üçüncü gün çalışmaları yapılırken yeni transfer Ibricic de takımla ilk çalışmasını yaptı.Rixos Lares Otel Tesisleri'nde Teknik Direktör Shota...

Kasımpaşa'da yeni transfer Ibricic takımla beraber çalıştı

Spor Toto Spor Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Kasımpaşa'da üçüncü gün çalışmaları yapılırken yeni transfer Ibricic de takımla ilk çalışmasını yaptı.

Rixos Lares Otel Tesisleri'nde Teknik Direktör Shota Arveladze yönetiminde günü çift antrenmanla tamamlayan Kasımpaşa'da bugün yapılan iki antrenman yaklaşık iki saat sürdü.

Akşam antrenmanına oyuncular koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Sürat ve pas çalışmalarının ardından antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı. Yeni transfer Senijad Ibricic, takım arkadaşlarıyla beraber antrenmanlara katıldı.

Sakatlıktan kurtulan Volkan Yaman takımdan ayrı çalışırken, hastalığı geçen oyunculardan Hüseyin Kala takımla birlikte antrenmana katıldı.

Öte yandan uzun süredir sakat olan Kafoumba Coulibaly ve Afrika Kupası için gittiği milli takım kampında bulunan Djalma Campos kampa katılmadılar.

Kasımpaşa, yarın sabah 11.00 ve akşam 17.00'de olmak üzere yapacağı çift antrenmanla günü tamamlayacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x