Kasımpaşalı futbolcular, 18 Mart Çanakkale Zaferi'ni kutladı

18 Mart 2015 Çarşamba 13:04

Kasımpaşa, Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray ile oynayacağı antrenman öncesi Çanakkale Zaferi'nin 100. yılını kutladı.Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri'nde altyapı koordinatörü Jan Wouters yönetiminde gerçekleştirilen antrenman...

Kasımpaşalı futbolcular, 18 Mart Çanakkale Zaferi'ni kutladı

Kasımpaşa, Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray ile oynayacağı antrenman öncesi Çanakkale Zaferi'nin 100. yılını kutladı.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri'nde altyapı koordinatörü Jan Wouters yönetiminde gerçekleştirilen antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Antrenman çift kale maçların ardından yapılan taktik çalışmalarıyla sona erdi.

Antrenman öncesinde 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi'nin 100. yılı sebebiyle teknik heyet ve oyuncular Türk Bayrağı ile poz verdiler.

Lacivert-beyazlılar, Galatasaray maçı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

SHOTA ARVELADZE'YE TEŞEKKÜR

Öte yandan Kasımpaşa Kulübü, istifa ederek görevinden ayrılan Gürcü teknik adam için resmi sitesinden bir teşekkür mesajı yayımladı.

Yapılan açıklamada; "İki buçuk yıl süresince verdiği emek, gösterdiği özveri ve görevinin son haftasında ortaya koyduğu centilmenliği ile bizlere yaşattığı gurur için Sayın Shota Arveladze'ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor yeni hayatında başarılar ve mutluluklar diliyoruz." denildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x