Kayseri Erciyesspor, Osman Özköylü ile yollarını ayırdı

11 Mayıs 2013 Cumartesi 12:10

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, Süper Lig'e çıkma yolunda emeklerinden dolayı teşekkür ettiği teknik direktör Osman Özköylü ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. Kulüp Başkanı Ziya Eren, düzenlenen basın toplantısında...

Kayseri Erciyesspor, Osman Özköylü ile yollarını ayırdı

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, Süper Lig'e çıkma yolunda emeklerinden dolayı teşekkür ettiği teknik direktör Osman Özköylü ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Kulüp Başkanı Ziya Eren, düzenlenen basın toplantısında Osman Özköylü ile yollarını ayırdıklarını ifade ederek, takımlarının uzun bir aradan sonra tekrar Süper Lig'e yükselmesinde sağladığı katkıdan dolayı da teşekkür etti. Eren, kulüp olarak Özköylü ile her zaman yollarının kesişebileceğini ifade ederek, Süper Lig’deki ilk sezon içinde hazırlıklar yaptıklarını duyurdu.

Osman Özköylü, Süper Lig yolunda verilen mücadelede emeği geçen herkese teşekkür ederek, kulüp başkanının kendilerine bu dönemde sağladığı desteğin önemine işaret etti. Bazı konularda anlaşamadıklarını ve bu nedenle yolların ayrıldığını ifade eden Özköylü, Kayseri Erciyesspor’a da Süper Lig'de başarılar diledi.

Kayseri Erciyesspor’un Süper Lig’de Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa devam edeceği ve prensip anlaşma sağlandığı ileri sürüldü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x