Kırkpınar Başpehlivanı: Başpehlivanlığımı yeni doğan çocuğuma armağan ediyorum

26 Temmuz 2015 Pazar 20:36

654. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu, başpehlivanlığını yeni doğan çocuğuna, eşine ve tüm ailesine armağan ettiğini söyledi.Kırkpınar’da başpehlivan olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Okulu, “Kırkpınar...

Kırkpınar Başpehlivanı: Başpehlivanlığımı yeni doğan çocuğuma armağan ediyorum

654. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu, başpehlivanlığını yeni doğan çocuğuna, eşine ve tüm ailesine armağan ettiğini söyledi.

Kırkpınar’da başpehlivan olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Okulu, “Kırkpınar çayırına çıktığımda amacım öncelikle rakiplerimi yenip kemeri almaktı. Bir ay kamp sürecinde hazırlandık geldik. Allah da nasip etti, Allah’ıma binlerce kere şükürler olsun. 2015 yılının kemerini aldım.” dedi.

Hazırlık kampını Antalya Korkuteli yaylasında yaptığını dile getiren yeni başpehlivan, “Çorlu kamp sonucunda emeğimin karşılığını aldım. Hedef olarak önünde şu an Elmalı güreşleri var. İki yıldır Elmalı güreşlerinde birinci oluyorum. Üçüncü yıl kemer alırsam altın kemerin ebedi sahibi olacağım. Önümüzdeki güreşlerde tabi bir kemerli başpehlivan olarak onu altın kemere taşıyacağım.” açıklamasını yaptı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x