Maç sonrasında taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldı

23 Mayıs 2013 Perşembe 00:54

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynan Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından taraftarların sağduyusu hakim oldu. Kupayı müzesine götüren Fenerbahçe'nin taraftarları, takımlarının başarılarını coşku ile kutladı. Trabzonspor...

Maç sonrasında taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldı

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynan Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından taraftarların sağduyusu hakim oldu. Kupayı müzesine götüren Fenerbahçe'nin taraftarları, takımlarının başarılarını coşku ile kutladı. Trabzonspor taraftarları da olaylara sebebiyet vermeden dağıldı.

Başkent’te oynanan 51. Türkiye Kupası’nın sahibi, ezeli rakibi Trabzonspor’u 1-0 yenen Fenerbahçe oldu. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Fenerbahçeli taraftarlarda coşku hakim oldu. Maçın ardından statta yapılan kupa merasimini bekleyen sarı lacivertli taraftarlar, coşkularını stat dışına da taşıdı. Fenerbahçeli taraftarlar şarkılarla ve sloganlarla kupa sevincini yaşadı. Bordo mavili takımın taraftarları ise maçın bitiş düdüğü ile birlikte taşkınlıklara yol açmadan stattan ayrıldı. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı maç öncesi ve sonrasında korkulanın olmaması yüreklere su serpti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x