Muay Thai Ege Bölge Şampiyonası'na Muğla damga vurdu

23 Ocak 2013 Çarşamba 13:38

İzmir’de 18-20 Ocak 2012 arasında düzenlenen Muay-Thai Minik, Yıldız, Genç ve Büyükler Ege Bölge Şampiyonası'nda, Muğla’dan katılan sporcular büyük başarı gösterdi. Muğla ve Yatağan Gençlik Spor kulüplerinden gelen 21 sporcudan...

Muay Thai Ege Bölge Şampiyonası'na Muğla damga vurdu

İzmir’de 18-20 Ocak 2012 arasında düzenlenen Muay-Thai Minik, Yıldız, Genç ve Büyükler Ege Bölge Şampiyonası'nda, Muğla’dan katılan sporcular büyük başarı gösterdi. Muğla ve Yatağan Gençlik Spor kulüplerinden gelen 21 sporcudan 15’i derece elde etti.

Muay Thai Federasyonu Başkanlığı'nın faaliyet programında yer alan, Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak'tan 316 sporcunun katıldığı şampiyona sona erdi. Muğla’dan katılan 21 sporcudan sekizi birinci olarak altın, dördü ikincilik elde ederek gümüş, üçü de üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, İzmir'in Kınık ilçesindeki şampiyonada Muğla Gençlik Spor Kulübü sporcularının büyük bir başarıya imza attıklarını belirterek, “Muay-Thai antrenörü Hakan Düzgün ve sporcularımızı, göstermiş oldukları başarılardan dolayı kutluyorum.” dedi. Antrenör Düzgün ise ilk defa böyle büyük bir başarı elde ettiklerini vurgulayarak, “24 Şubat-2 Mart arasında Alanya’da yapılacak Muay-Thai Türkiye Şampiyonası'na 12 sporcumuzla katılmaya hak kazandık. Çalışmalarımızı şu an tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnşallah buradan da güzel başarılar elde etmek için büyük gayret sarf edeceğiz.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x