Muğla Ormanspor’a yönetimden tam destek

17 Ocak 2013 Perşembe 15:30

Erkekler Basketbol Bölgesel 3. Ligi'nde liderliğini sürdüren Muğla Ormanspor oyuncularına, yönetim kurulu üyeleri ve Öz Orman İş Sendikası Muğla Şubesi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Takım, Atatürk Spor Salonu'nda başantrenör...

Muğla Ormanspor'a yönetimden tam destek

Erkekler Basketbol Bölgesel 3. Ligi'nde liderliğini sürdüren Muğla Ormanspor oyuncularına, yönetim kurulu üyeleri ve Öz Orman İş Sendikası Muğla Şubesi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Takım, Atatürk Spor Salonu'nda başantrenör Ömer Petorak önderliğinde, hafta sonu Kuşadası Gençlik Spor ile evinde yapacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Muğla Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici, Öz Orman İş Sendikası Şube Başkanı Bilal Güçlü ve yönetim kurulu, takımın antrenmanını seyretti. Anternman sonunda sporcularla bir süre sohbet eden Dikici ve Güçlü, ligde gösterdikleri mücadelelerden ötürü teknik ekip ve oyunculara hediyeler verdi.

Kulüp Başkanı Dikici, gazetecilere yaptığı açıklamada bu yıl başarılı bir sezon geçirdiklerini söyledi. Dikici, “Şu an lider durumdayız. Kuşadası Gençlik Spor'la hafta sonu evimizde karşılaşacağız. Bütün halkımızı, takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Takımımız play-off’a kalmayı garantiledi. Umudumuz 2. Lig'e yükselmek. Bugün de teknik ekip ve oyuncularımıza moral olması açısından ziyaret ederek çeşitli hediyeler sunduk.” dedi. Öz Orman İş Şube Başkanı Güçlü ise orman işçileri olarak takımlarına hep birlikte destek olduklarını, bugün gelinen noktanın gurur verdiğini kaydetti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x