Özbek futbolcu Ahmedov Zenit yolunda

02 Ekim 2013 Çarşamba 14:41

Flas transferlerle bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Kafkasların güçlü ekiplerinden Mahaçkale’nin Anji takımında top koşturan Özbekistan milli takım oyuncusu Odil Ahmedov'un, Zenit yolunda olduğu bildirildi.2011’de Anji’ye transfer...

Özbek futbolcu Ahmedov Zenit yolunda

Flas transferlerle bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Kafkasların güçlü ekiplerinden Mahaçkale’nin Anji takımında top koşturan Özbekistan milli takım oyuncusu Odil Ahmedov'un, Zenit yolunda olduğu bildirildi.

2011’de Anji’ye transfer olan orta saha oyuncusu Ahmedov’un, Saint Petersburg’un Zenit takımıyla prensipte anlaştığı belirtildi. Rus basınında yer alan haberde, Anji’nin, Ahmedov’u Zenit’e satma konusunda ikna olduğu belirtildi.

Daha önce Rus basınında yer alan haberlerde Zenit’in Ahmedov için 10 milyon Euro’yu gözden çıkardığı açıklanmıştı. 25 yaşındaki Ahmedov’un 2015 yazına kadar Anji ile anlaşması bulunuyor. Futbol kariyerine 2006’da Özbekistan’ın Pahtakor takımında başlayan Ahmedov, 2011’de Anji’ye transfer olmuştu. Ahmedov, Özbekistan futbol milli takımında da forma giyiyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x