Pablo Laso: Final Four'a kaldığımız için mutluyum

23 Nisan 2015 Perşembe 22:39

Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Final Four bileti aldıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. Real Madrid, Euroleague çeyrek final serisinin 4. maçında Anadolu Efes'i 76-63 yenerek Final Four'a kaldı. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda...

Pablo Laso: Final Four'a kaldığımız için mutluyum

Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, Final Four bileti aldıkları için çok mutlu olduğunu söyledi.

Real Madrid, Euroleague çeyrek final serisinin 4. maçında Anadolu Efes'i 76-63 yenerek Final Four'a kaldı. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso, "İlk dakikadan itibaren inanılmaz geçen bir maç oldu. Çok inanmış çıktı Efes ve son dakikaya kadar savaştı. Tebrik ediyorum onları seri boyunca çok iyi bir performans sergilediler. Bu tarz serilerde nasıl bitirdiğiniz önemli değil, önemli olan bitirmek. Takımımla gurur duyuyorum. Bu seri bizim için çok zor geçti. İkinci maçı zor kazandık. Üçüncü maçı da son saniyede kaybettik. Çok mutluyum Final Four bileti aldığımız için. Tüm takımımı tebrik ederim. Efes’i de savaşı için tebrik ederim." diye konuştu.

Final Four’da rakipleri Fenerbahçe Ülker ile ilgili de Laso, "Fenerbahçe’yi düşünmek istemiyorum şuan. Top 8’e giren çok kaliteli bir takımdır ve tehlikeli takımlardır." yorumunda bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x